Company Logo
Korzystając z tej formy współpracy jaką daje internet dla wszystkich, którzy szukają Boga w swoim życiu i chcą z radością spełniać jego wolę oraz trwać we wspólnocie parafialnej, jak również przeglądającym tę stronę życzę wszelkiego dobra, a dobry Bóg - Chrystus Król niech darzy pokojem i błogosławi na każdy dzień.

W skrócie

Msze święte
Niedziela i święta
8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 18.00
Dni powszednie
7.00, 18.00

Kancelaria parafialna
w poniedziałek i czwartek
od godz. 19.00 do 20.00
we wtorek i sobotę
od 8.00 do 9.00 

Parafia Chrystusa Króla
al.29 Listopada 195,
31‑241 Kraków
tel. (12) 418 34 35

więcej informacji

Z życia parafii

 

 2019


Spotkanie opłatkowe
06.01.2019 r.

 


 

 

Uroczystość Chrystusa Króla


UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA
-25.11.2018 r.

W dniu dzisiejszym - 25 listopada nasza wspólnota parafialna obchodziła Uroczystość Odpustową.

Sumę z procesją eucharystyczną o godz. 12.30, odprawił w koncelebrze;  ks. Kanonik Zygmunt Kosowski -jako główny celebrans, koncelebrowali zaś - ks. Stanisław Wątroba - proboszcz parafii oraz ks. Krzysztof Dudek – sercanin, znany wszystkim rekolekcjonista.

Uczestnicząc w dzisiejszej uroczystości odpustowej mogliśmy zyskać odpust zupełny, przez wypełnienie odpowiednich warunków tj. być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć Komunię świętą i odmówić modlitwę na intencję Ojca św. Franciszka.

Z okazji dzisiejszego odpustu parafialnego ku czci Chrystusa Króla pragniemy gorąco wszystkim podziękować, za każdą dobroć i życzliwość jaką kierujecie w trosce o swoją Świątynię zarówno w wymiarze materialnym jak i w wymiarze duchowym. Jako duszpasterze i rada parafialna wyrażamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”. Za wszystkich , którzy przybywają do naszej świątyni modlimy się każdego dnia i odprawiamy Mszę św. w każdy drugi czwartek miesiąca o godz. 18.00.

Niech dobry Bóg – Chrystus Król Wszechświata, którego dzisiaj przyjmujemy w nasze serca, rodziny, w nasze szkoły, miejsca pracy, służby i wypoczynku, niech wszystkim błogosławi i wynagradza obficie swoimi łaskami.

Galeria>>>


Liturgia dnia

Sprzątanie kościoła


Sobota

19.01.2019 r.

od godz. 8.00 - 10.00

 

Mieszkańcy bloku
przy ul. Kuźnicy Kołł. 
nr 4 /od nr 1 – 30/

Droga Krzyżowa

 

Rozważania św. Jana Pawła II

ZAPRASZAMY

Linki

 

 

 Contribute!
Books!
Shop!

Powered by Joomla!®. Designed by: hosting personal turnkey reseller web hosting Valid XHTML and CSS.