Company Logo
Korzystając z tej formy współpracy jaką daje internet dla wszystkich, którzy szukają Boga w swoim życiu i chcą z radością spełniać jego wolę oraz trwać we wspólnocie parafialnej, jak również przeglądającym tę stronę życzę wszelkiego dobra, a dobry Bóg - Chrystus Król niech darzy pokojem i błogosławi na każdy dzień.

W skrócie

Msze święte
Niedziela i święta
8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 18.00
Dni powszednie
7.00, 18.00

Kancelaria parafialna
w poniedziałek i czwartek
od godz. 19.00 do 20.00
we wtorek i sobotę
od 8.00 do 9.00 

Parafia Chrystusa Króla
al.29 Listopada 195,
31‑241 Kraków
tel. (12) 418 34 35

więcej informacji

Z życia parafii

 

 2019


Poświęcenie książeczek
03.02.2019 r.


Koncert kolęd
27.01.2019 r.


Spotkanie opłatkowe
06.01.2019 r.


 

 

 

Zakopane 2014

W piątek 14 lutego grupa dziewcząt i chłopców ze Scholi Dziecięcej, oraz Ministranci z naszej  parafii wraz z siostrą Magdaleną i ks. Rafałem udali się na dwudniową  wycieczkę do Zakopanego.

W piątkowy poranek wszyscy uczestnicy spotkali się w kościele aby dzień rozpocząć Mszą Św.  Po Mszy Św. wyruszyliśmy w drogę małym busem. Gdy dotarliśmy na miejsce w Ośrodku Wypoczynkowym czekała nas już gorąca herbatka, a po herbatce byliśmy już gotowi na wspaniałą wyprawę kolejką na Gubałówkę. Pogoda była wspaniała, dużo puszystego śniegu, co sprzyjało fantastycznej zabawie. Po emocjonującej bitwie na kulki śnieżne udaliśmy się na pyszną pizzę. Był też czas na relaks i podziwianie pięknych krajobrazów górskich, oraz spacer przez Krupówki. Na Krupówkach nawiedziliśmy Kościół Św. Rodziny, gdzie zatrzymaliśmy się przed Najświętszym Sakramentem i odmówiliśmy jeden dziesiątek Różańca. Zwiedziliśmy również dom do góry nogami. Spacerkiem dotarliśmy aż pod dużą i małą Krokiew. Po całym dniu wspaniałej zabawy na świeżym powietrzu dotarliśmy do ośrodka wypoczynkowego gdzie czekała na nas pyszna kolacja. Pogodnym wieczorkiem  podczas którego było wiele emocji i szczerej radości, wspólną modlitwą i Apelem Jasnogórskim  zakończyliśmy nasz piękny dzień.

Kolejny dzień naszej wycieczki rozpoczęliśmy Mszą Św. u Ojców Bernardynów. Następnie wyjechaliśmy busem do Kuźnic, udając się na Kalatówki, do Pustelni Św. Brata Alberta. Zwiedziliśmy mały domek, zwany chatką, który zbudował Brat Albert. Powyżej domku nawiedziliśmy Kaplicę, w której odmówiliśmy Dziesiątek Różańca. Po obiedzie udaliśmy się do busa i ruszyliśmy w drogę powrotną do Krakowa. Zatrzymaliśmy się na chwilę na Krzeptówkach, aby pomodlić się w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej.

Szczęśliwie wróciliśmy do domu, dziękując Dobremu Bogu za tak piękny wypoczynek w górach. Dziękujemy ks. Proboszczowi za wsparcie finansowe, ks. Rafałowi za opiekę duchową i dwóm fantastycznym mamom: Pani Urszuli Podres i Pani Ewie Baran.

GALERIA - zobacz >>Liturgia dnia

Sprzątanie kościoła


Sobota

23.02.2019 r.

od godz. 10.00

 

Mieszkańcy bloku
przy ul. Kuźnicy Kołł. 
nr 13
A

Droga Krzyżowa

 

Rozważania św. Jana Pawła II

ZAPRASZAMY

Linki

 

 

 Contribute!
Books!
Shop!

Powered by Joomla!®. Designed by: hosting personal turnkey reseller web hosting Valid XHTML and CSS.